Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Other
cs: Jiné

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: Machine name
cs: Strojový název

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
cs: Strojově čitelný název nemůže být "add" nebo "list".
