Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Other
el: Άλλο

en: taxonomy
el: ταξινόμηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
el: Το όνομα μηχανής δεν μπορεί να είναι "add" ή "list".
