Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Other
ja: その他

en: taxonomy
ja: タクソノミー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
ja: システム内部名称の追加、一覧は出来ません。
