Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Other
ru: Другое

en: taxonomy
ru: таксономия

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
ru: Машинное имя не может быть "add" или "list".
