Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Other
hu: Egyéb

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
hu: A programok által használt név nem lehet „add” vagy „list”.
