Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Other
uk: Інше

en: taxonomy
uk: таксономія

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
uk: Машино-читабельна назва не може бути "add" чи "list".
