Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta8) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Other
sv: Övriga

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
sv: Det maskinläsbara namnet får inte vara "add" eller "list".
