Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta8) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Other
vi: Khác

en: taxonomy
vi: luật phân loại

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
vi: Tên máy phải khác "add" hoặc "list".
