Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta9) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Other
fr: Autre

en: taxonomy
fr: taxonomie

en: Machine name
fr: Nom système

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
fr: Le nom système ne peut pas être "add" ou "list".
