Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Other
jv: Liyané

en: taxonomy
jv: taksonomi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
jv: Jeneng kewaca-mesin ora bisa "ditambah" utawa "kedaftar".
