Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta9) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន មិន​អាច​ជា "add" ឬ "list" បាន​ទេ ។
