Taxonomy Machine Name (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Other
fa: ساير

en: taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
fa: نام قابل فهم توسط ماشین نمی‌تواند "add" یا "list" باشد.
