Taxonomy Machine Name (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Other
id: Lainnya

en: taxonomy
id: taksonomi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
id: Nama terbaca-mesin tidak bisa "ditambah" atau "terdaftar".
