Taxonomy Machine Name (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Other
sk: Ostatné

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
sk: Strojovo čitateľné meno nemôže byť "add" alebo "list".
