Taxonomy Machine Name (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Other
es: Otro(s)

en: taxonomy
es: taxonomía

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
es: El nombre de sistema no se puede «agregar» o «listar».

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
es: Esto permite a los enlaces funcionar con los argumentos de términos de Views taxonomy
