Taxonomy Machine Name (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Other
pl: Inne

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
pl: Nazwą systemową nie może być "add" ani "list".

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
pl: Umożliwia na współpracę odnośników z argumentami widoków terminów taksonomii.
