Taxonomy Machine Name (7.x-1.3-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Other
et: Muu

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
et: Masinloetav nimi ei tohi olla "add" ega "list".
