Taxonomy Machine Name (7.x-1.3-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Other
fi: Muu

en: taxonomy
fi: luokittelu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
fi: Koneluettava nimi ei voi olla "add" tai "list.

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
fi: Tämä mahdollistaa linkkien toiminnan Views luokittelutermi-argumenttien kanssa.
