Taxonomy Machine Name (7.x-1.3-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Other
hi: अन्य

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
hi: मशीन पठनीय नाम ना ही "जोड़ें" या इनकी  ना ही "सूची" की जा सकती है.
