Taxonomy Machine Name (7.x-1.3-rc2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Other
pt: Outro

en: taxonomy
pt: taxonomia

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
pt: O nome legível por máquina não pode ser "add" ou "list".

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
pt: Isto permite que a ligações funcionem com os argumentos do termo de Views taxonomy.
