Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም
