Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Откажи

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търсене

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Parents
bg: Родители

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Създай

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Options
bg: Опции

en: All
bg: Всички

en: Save changes
bg: Запази промените

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bg: Беше открит невалиден избор. Моля, свържете се със администратора на сайта.
