Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batalkan

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Keterangan

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Cari

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Urutan

en: Parents
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambahkan

en: Vocabularies
id: Kategori

en: All
id: Semua

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
id: Ditemukan pilihan tidak benar. Mohon hubungi pengelola situs.
