Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Ilangna

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: Parents
jv: Baboné

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Options
jv: opsi

en: All
jv: Kabéh

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
jv: Pilihan ilegal kedeteksi. Mangga dihubungi administrator pengelola situs.
