Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ
