Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parents
ast: pás

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Close
ast: Zarrar
