Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісаньне

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Parents
be: Бацькі

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
be: Выкрыты няслушны выбар. Калі ласка, зьнясіцеся з адміністратарам рэсурсу.
