Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Parents
sv: Överliggande

en: Name
sv: Namn

en: Move
sv: Flytta

en: Add
sv: Lägg till

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Options
sv: Alternativ

en: All
sv: Alla

en: Up
sv: Upp

en: Terms
sv: Termer

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Down
sv: Ned

en: Close
sv: Stäng

en: Search options
sv: Sökalternativ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sv: Ett ogiltig val upptäcktes. Var vänlig kontakta webbplatsens administratör.

en: Toolbar
sv: Verktygsrad
