Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Parents
km: មេ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Close
km: បិទ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
km: រកឃើញ​ជម្រើស​មិនត្រឹមត្រូវ ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ ។

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍
