Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
my: တရားမဝင်ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ပြုလုပ်ခဲ့ကြောင်း စစ်ဆေးတွေ့ရှိရပါသည်၊ ကျေးဇူးပြု၏ ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာအား စီမံအုပ်ချုပ်သူအား ဆက်သွယ်ပါ
