Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Cancel
sq: Anullo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Parents
sq: Prindër

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: All
sq: Të gjitha

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sq: U zbulua një zgjedhje e palejuar. Jeni të lutur të viheni në kontakt me administratorin e sitit.
