Taxonomy Manager (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Parents
sl: Starši

en: Add
sl: Dodaj

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Close
sl: Zapri

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
