Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Merge
kn: ವಿಲೀನಗೊಳಿಸು...

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Move down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Move up
kn: ಮೇಲಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: Move right
kn: ಬಲಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Move left
kn: ಎಡಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Terms added: %terms
kn: ಶರ್ತಗಳನ್ನು ಸೇರಿಸಿದೆ:%terms
