Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।
