Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Search
sk: Hľadať

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Parents
sk: Nadradené

en: Add
sk: Pridať

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Up
sk: Hore

en: Terms
sk: Termíny

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Down
sk: Dolu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Search options
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sk: Zistená neplatná voľba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
sk: Pokročilé nastavenia pre Taxonomy Manager
