Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Parents
be: Бацькі

en: Add
be: Дадаць

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
be: Здарылася памылка выбара варыянтаў. Калі ласка, звяжыцеся з адміністратарам рэсурса.

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)
