Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Wiskje

en: Cancel
nn: Ofbrekke

en: Language
nn: Taal

en: Search
nn: Sykje

en: next
nn: folgjende
