Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Parents
gl: Pais

en: Add
gl: Engadir

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Up
gl: Arriba

en: next
gl: seg

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Close
gl: Pechar

en: Search options
gl: Opcións de selección

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas
