Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Search
is: Leit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Parents
is: Foreldrar

en: Move
is: Flytja

en: Add
is: Bæta við

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Up
is: Upp

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Down
is: Niður

en: Close
is: Loka
