Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: All
ku: هەموو

en: Up
ku: سەرەوە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Down
ku: خوارەوە
