Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Parents
ar: أمهات

en: Move
ar: تحريك

en: Add
ar: إضافة

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Up
ar: اعلى

en: Terms
ar: المصطلحات

en: next
ar: التالي

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Down
ar: أسفل

en: Close
ar: إغلاق

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ar: تم التعرف على اختيار غير مسموح به. من فضلك اتصل بإداري الموقع.

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات
