Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (80 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Parents
ca: Pares

en: Move
ca: Mou

en: Add
ca: Afegeix

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Up
ca: Amunt

en: Merge
ca: Fusiona

en: Terms
ca: Termes

en: next
ca: següent

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Down
ca: Avall

en: Close
ca: Tanca

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Search options
ca: Opcions de cerca

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ca: S'ha detectat una opció il·legal. Si us plau, contacteu amb l'administrador del lloc.

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Taxonomy Manager
ca: Gestor de taxonomies

en: Administer vocabularies with the Taxonomy Manager
ca: Administra els vocabularis amb el Gestor de Taxonomies

en: Taxonomy Manager - %voc_name
ca: Gestor de taxonomies - %voc_name

en: No terms available
ca: No hi ha termes disponibles

en: You can search directly for exisiting terms. 
          If your input doesn't match an existing term, it will be used for filtering root level terms (useful for non-hierarchical vocabularies).
ca: Podeu cercar directament els termes existents.
    Si el text introduït no es correspon amb un terme existent, el terme entrat serà utilitzat per filtrar termes al nivell de l'arrel de termes (útil per als vocabularis sense jerarquia).

en: Search String
ca: Terme de cerca

en: CSV Export
ca: Exporta en CSV

en: Are you sure you want to delete all selected terms?
ca: Esteu segur d'esborrar els termes seleccionats?

en: Remember all term specific data will be lost. This action cannot be undone.
ca: Recordeu que totes les dades relacionades amb el terme es perdran. Aquesta acció no es pot desfer.

en: Delete children of selected terms, if there are any
ca: Elimina els fills dels termes seleccionats, en el cas que n'hi hagi cap

en: If you have selected one or more terms in the tree view, the new terms are automatically children of those.
ca: Si heu seleccionat un o més termes a la visualització d'arbre, els nous termes seran automàticament fills dels triats.

en: Add new terms
ca: Afegeix nou termes

en: Mass term import (with textarea)
ca: Importació massiva de termes (amb àrea de text)

en: One term per line
ca: Un terme per línia

en: Merging of terms
ca: Fusió de termes

en: You can change the parent of one or more selected terms. 
          If you leave the autocomplete field empty, the term will be a root term.
ca: Podeu canviar el pare d'un o més termes seleccionats.
    Si deixeu el camp buit, el terme es considerarà un terme de l'arrel

en: Moving of terms
ca: Moviment dels termes

en: Parent term(s)
ca: Terme(s) pare

en: Keep old parents and add new ones (multi-parent). Otherwise old parents get replaced.
ca: Manté els antics pares i afegeix-ne nous (multi-pare). Sinó els antics pares seran reemplaçats.

en: Delimiter for CSV File
ca: Delimitador del fitxer CSV

en: Whole Vocabulary
ca: El vocabulari al complet

en: Child terms of a selected term
ca: Termes fills del terme seleccionat

en: Root level terms only
ca: Termes del primer nivell

en: Terms to export
ca: Termes a exportar

en: Exported CSV
ca: CSV exportat

en: The generated code will appear here (per AJAX). You can copy and paste the code into a .csv file. The csv has following columns: voc id | term id | term name | description | parent id 1 | ... | parent id n
ca: El codi generat apareixerà aquí (per AJAX). Podeu copiar i enganxar el codi a un fitxer .csv. El fitxer CSV té les següents columnes: voc id | term id | term name | description | parent id 1 | ... | parent id n

en: Export now
ca: Exporta ara

en: No terms selected.
ca: No s'ha seleccionat cap terme.

en: Add new vocabulary
ca: Afegeix un nou vocabulari

en: Edit vocabulary settings
ca: Editar els paràmetres de vocabulari

en: No Vocabularies available
ca: No s'han trobat vocabularis

en: Depth of tree
ca: Profunditat de l'arbre

en: The number of levels of the tree to export. Leave empty to return all levels.
ca: El número de nivells de l'arbre a exportar. Deixeu-lo en blanc per obtenir-los tots.

en: No terms for deleting selected
ca: No s'ha seleccionat cap terme per suprimir

en: Children Count:
ca: Número de fills:

en: Direct Parents:
ca: Pares directes:

en: no language
ca: cap llengua

en: Resize tree
ca: Redimensionar arbre

en: Search under selected terms
ca: Cerca sota els termes seleccionats

en: Search within selected language
ca: Cerca en els idiomes seleccionats

en: Double Tree
ca: Arbre doble

en: Disable Double Tree
ca: Desactiva doble arbre

en: Move right
ca: Mou a la dreta

en: Move left
ca: Mou a l'esquerra

en: Add Translation
ca: Afegeix traducció

en: Double Tree Settings
ca: Propietats d'arbre doble

en: Specify settings for second tree. Choose the same vocabulary if you want to move terms in the hierarchy or if you want to add new translations within a multilingual vocabulary. Choose a different vocabulary if you want to switch terms among these vocabularies.
ca: Especifiqueu les propietats de l'arbre doble. Escolliu el mateix vocabulari si voleu moure els termes de jerarquia o si voleu afegir noves traduccions en diferents idiomes. Escolliu un conjunt de termes diferent si voleu intercanviar termes entre vocabularis.

en: Vocabulary for second tree
ca: Vocabulari pel segon arbre

en: Enable Double Tree
ca: Habilita arbre doble

en: Go to the term page
ca: Vés a la pàgina del terme

en: Removed current parent form terms %terms.
ca: Esborrat l'actual pare dels terms %terms.

en: Terms %terms moved to parents %parents.
ca: Els termes %terms s'han mogut als pares %parents.

en: Select all children
ca: Selecciona tots els fills

en: Go to term page
ca: Vés a la pàgina del terme
