Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Parents
el: Γονικοί όροι

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Up
el: Επάνω

en: next
el: επόμενο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Down
el: Κάτω

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Search options
el: Επιλογές αναζήτησης

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
el: Μια μη έγκυρη επιλογή εντοπίστηκε. Απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων
