Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Parents
eo: Gepatroj

en: Add
eo: Aldonu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Search options
eo: Serĉu opciojn

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eo: Malvalida elekto detektiĝis.  Bonvolu kontakti la retejan administranton.
