Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka
