Taxonomy Manager (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Add
th: เพิ่ม

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Up
th: ขึ้น

en: next
th: ถัดไป ›

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Close
th: ปิด

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
th: พบตัวเลือกที่ไม่ถูกต้อง กรุณาติดต่อผู้ดูแลระบบ
