Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Parents
af: Voorgangers

en: Add
af: Voeg by

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: next
af: volgende

en: Translations
af: Vertalings
