Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Search
mr: शोध

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Move
mr: सरकवा

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Merge
mr: एकत्र(Merge)

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Close
mr: बंद

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mr: चुकीची कृती केल्या गेली आहे. कृपया व्यवस्थापकांशी संपर्क साधावा.
