Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Parents
nn: Overordna

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: All
nn: Alle

en: Terms
nn: Termar

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Close
nn: Lukk

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nn: Eit ulovleg alternativ er oppdaga. Kontakt nettstadsadministratoren.
