Taxonomy Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Add
ug: قوشۇش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Close
ug: يېپىش

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ug: تاللىشىڭىز خاتا،بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
